Apie mus

Įmonė „Elmoda“, įkurta 1994 m. Vilniuje, savo veiklą pradėjo tik su šešių darbuotojų komanda. Šiuo metu UAB „Elmoda“ turi daugiau nei 55 darbuotojų komanda, kurioje dirba patyrę specialistai bei auginama jaunoji karta, t.y. kiekvienais metais įmonėje praktiką atlieka Vilniaus kolegijos, Respublikinio energetikų mokymo centro, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai.

 

Įmonė pradėjo savo veiklą  Vilniuje, o jau 1998 m. buvo įkurtas filialas Utenoje. Šiuo metu įmonė atlieka darbus visoje Lietuvoje.

 

Turėdama didelę patirtį, kokybiškai atlikdama savo darbus bei užsitarnavusi klientų pasitikėjimą, UAB „Elmoda“ yra pripažinta elektros montavimo darbų, gatvių bei teritorijos apšvietimo įrengimo rinkos dalyvė ir lyderė Lietuvoje. UAB “Elmoda” yra ne tik geras paslaugų tiekėjas klientui, bet ir patikimas partneris.

 

 UAB „Elmoda“ naudoja tik modernią kompiuterizuotą kabelių klojimo techniką ir yra atestuota atlikti darbus iki 35 kV įtampos. Vykdomų darbų spektras labai platus – elektros energijos tiekimo linijų, pastočių, skirstyklų, apskaitos ir tranzitinių skydų, gatvių apšvietimo tinklų, pastatų elektros instaliacijos, žaibosaugos projektavimo, montavimo ir remonto darbai bei įvairūs elektriniai matavimai. Įmonė apsirūpinusi visa įranga, mechanizmais ir mažąja mechanizacija, kuri reikalinga kokybiškai atlikti darbus.

© 2013 UAB Elmoda. Visos teisės saugomos